Jdi na obsah Jdi na menu
 


indiánský den

30. 5. 2012

 

NOVÁ BYSTŘICE    12. 5. 2012 - KOVBOJSKÝ DEN
Tahle akce byla taky dlouho v našem plánu a docela jsme se těšili. Leč akce venkovní a počasí nic moc. Navíc já měl trochu problém se zdravíčkem. A co více, dneska chyběla Máťa , řekněme z pracovních důvodů . Řikal jsem že v celém světě vládne krize. Dojeli jsme do Bystřice skoro o 2 hodiny dříve. V parku na louce se proháněli indiáni na koních , stříleli z luku, pracovali s lasem a my jsme se rozhodli že se vydáme ještě do města do hospůdky. A já že si koupím nějakou mikinu protože mi nebylo nejlíp a navíc zima. No ale věřte nevěřte, ty vietnamčíci opravdu neměli nic na takovýho normálního chlapa jako jsem já a tak jsem to vzdal a vyhledal své kamarády, kteří pořád ještě čekali na to až je někdo obslouží. No čekali jsme hodně dlouho. Museli jsme si dokonce o to říct a pak nám milostivě v hotelu na náměstí dali jedno pivo a salám na ocet.
No a pak jsme se vrátili do parku, pomalu postavili aparát, ale nemohli jsme ho použít protože šel ještě program a proud s podia musel ještě sloužit na jiné účely.  A když jsme dostali proud a slovo mohli jsme se vyjádřit hudebně. No dělali jsme co jsme mohli a pár lidí nás i poslouchalo . Kromě hudební produkce jsem potkal letitého kamaráda , hudebníka Mirka, a tak možná že zase vznikne nějaká nová spolupráce.
Po naší produkci jsme tam ještě zůstali , dali si nějakou tu klobásku, nějakej horkej čaj a čekali jsme na další vystupující. Plakáty slibovali jakýsi rock countrywestern, tak jsme byli zvědaví, ale popravdě nijak nás to neoslovilo. Hudebníci to určitě byli dobří, ale já si raději zazpívám , než poslouchám dlouhé předehry . A taky mi vadí když někdo kouří na jevišti, ale dneska je demokracie a může se všechno…. Tak jo jdu si koupit vanilkovém abych si mohli taky zapálit…. Cesta, domu, rozvoz, vybalení, pohoda… však to znáte, ne ??? …… pett