Jdi na obsah Jdi na menu
 


vánoce 2011

30. 5. 2012

 

Hrázistické vánoce
Tak jako každý rok i letos jsme oslavili svátky vánoční Každý rok je to jiné a tak i letos se to trochu lišilo. Sešli jsme se den před štědrým večerem v mé hospůdce ve sportovní hale, neboť chaty už se nám nějak nedaří zajišťovat. No a nakonec dnes chyběl i Milan který od koncertu v divadle se moc neobjevuje Z různých důvodů . nemá cenu se o nic moc zmiňovat. Každém máme asi jinou představu o kamarádství i když na druhou stranu jsme spolu prožili už opravdu hodně. Atak jsme se sešli v úzkém kruhu ve znamení chlebíčků a různého občerstvení , několika málo písniček, o to více drbů o těch, kteří tu nebyli. No ale nebylo by fér tvrdit, že to byl špatný večer. Pro mě jen trochu smutný ale jinak fajn. Rozdali jsme si malé dárečky jak je u nás zvykem a tahle chvíle jsou opravdu moc príma. Je sranda pozorovat kdo co vymyslí pro ty druhé.
No po přeplácání žaludku a pokecání se dostalo i na to co máme asi nejraději a tak jsme si i trochu zahráli a zazpívali. Tady jde spíše o to si zahrát to co přes rok moc nehrajeme a nebo to co jsme třeba kdysi hráli a pak jsme na to třeba zapomněli. Z takových věcí máme pak opravdu velkou radost a neustále se divíme jak je možné že jsme na to zapomněli . Zajímavé je ale, že jen málokterá takováto nalezená píseň najde cestu zpět do našeho repertoáru.
Večer pokročil a my se vypravili domu, vždyť zítra nás čeká domácí ježíšek, plný veledárků, zlata, stříbra, drahého kamení, koled puštěných s CD, prošívaných bund a bot. No není to nádhera, tak se těšme. A já se budu těšit na novoroční setkáni na rybníku Pěná, které máme v plánu a zatím pořád věřím že to bude taky fajn .